ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فراخوان ۳۷۷ هزار کراس‌اور سورنتو به وسیله کیا در پی نقص فنی دسته‌دنده

فراخوان ۳۷۷ هزار کراس‌اور سورنتو به وسیله کیا در پی نقص فنی دسته‌دنده

پنجشنبه 17 فروردين 1396
2:12
34: تعداد بازدید


فراخوان ۳۷۷ هزار کراس‌اور سورنتو توسط کیا به دنبال نقص فنی دسته‌دنده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
شرکت خودروسازی کیا به تازگی ۳۷۷ هزار دستگاه از کراس اوورهای سورنتو , جور ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ را در ایالات متحده و به‌دنبال وجود نقص فنی در دسته‌دنده‌ی این اتومبیل فراخوانده است . برای اطلاع از جزئیات این خبر , ملازم زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون در میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
در صورت اعمال نیروی بیشتراز حد به دسته‌دنده توسط راننده , نقص فنی جان دار در دسته‌دنده‌ی سورنتو سبب ساز پیدایش اختلال و یا این که از کار افتادن مکانیزم قفل سیستم انتقال قدرت این اتومبیل می‌شود . بنابراین اگر راننده پدال ترمز را نگرفته باشد , احتمال خروج خودرو از وضعیت جلوگیری هست .

دردسرهای کیا وقتی استارت شد که آنها در ماه آگوست نامه‌ای را از جانب وکیل یک خانواده دریافت کردند . طبق نوشته نامه , فرزند خانواده‌ی خاطر شده , قدرتمند به خارج کردن دسته‌دنده‌ی ماشین از حالت ( پارک ( شده‌است . وکیل این خانواده ادعا دارد که سوئیچ خودرو در شرایط فعال نبوده و ترمز نیز گرفته نشده بوده است . پس از آنکه فرزند آن ها از داخل خودروی در حالا حرکت بیرون شده , پای وی لابه لا این اتومبیل و یک خودروی پارک شده‌ , گیر کرده است .


زمانی که کیا در ۲۸ سپتامبر مبادرت به فراخوان این خودروها کرد , مجموعا ۳ مورد صدمه بر اثر نقص فنی دسته‌دنده گزارش شده بود . این شرکت خودروسازی تمام کراس‌اوورهای سورنتوی تولیدی لابه لا تاریخ ۱۹ اکتبر۲۰۰۹ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۳ را فراخوانده است و جایگزینی مکانیزم قفل انتقال توان به بدون‌پول انجام خواهد شد .
خرید و فروش خودرو قیمت روز


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار روز خودرو است. | طراح قالب: آوازک